Get Adobe Flash player

      Tegoroczne powitanie jesieni dla uczniów klasy IV a i V a przebiegło inaczej niż w latach poprzednich.

      Korzystając z zaproszenia pana Czesława Korzenia - medalisty mistrzostw Polski i wieloletniego trenera sekcji zapasów w Klubie Sportowym Wisłoka Dębica, dzieci wraz z wychowawcami - panią R. Puźniak, B. Sroczyńską, pedagogiem L. Szewczyk i rodzicami 1 i 2 października 2014 r. odwiedzili Strzelnicę Golfową w Latoszynie.     

Gospodarz nie tylko przybliżył uczniom historię swojego życia, pokazując medale, zdjęcia swoje i znanych dębickich zapaśników, ale także zapoznał z arkanami golfa - coraz bardziej popularnej dyscypliny w Polsce. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem uczyli się prawidłowej postawy przy uderzeniu w piłeczkę.

      Odbyły się również zawody z nagrodami - kto dalej odbije piłkę golfową.

      Na zakończenie wszyscy zjedli kiełbaski i chleb pieczony na grillu. Zabawa w plenerze była wyśmienita. Wszyscy obiecali, że odwiedzą to miejsce jeszcze wielokrotnie.

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.