UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI DNIA NAUCZYCIELA - 2014

"Wyśpiewać dziś chcemy Wam życzenia,
                                           Z serc naszych płynie pieśń.
                                           Przyjmijcie ją tak, jak ziemia ciepły deszcz.
                                           Niech zakwitną bukiety naszych serc."

Dnia 13 października 2014 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli Dyrektor MZO w Dębicy p. Ireneusz Kozak, Dyrekcja Szkoły, Rodzice, Wychowawcy oraz uczniowie klas I-VI.
          Uroczystość została przygotowana przez Samorząd Szkolny (opiekun Barbara Szukała) oraz uczniów klas 3 a i 3 b (wych. Wiesława Krok - Piskadło, Dorota Chodak), którzy przedstawili zabawne scenki z życia szkoły.
          Imprezę uświetniło ponadto wiele piosenek wykonanych przez chór szkolny pod kierunkiem pani Elżbiety Pyzik.
          Podopieczni z głębi serca życzyli swoim nauczycielom i wychowawcom dobrego zdrowia i samopoczucia, spełnienia marzeń i realizacji zawodowych planów.

Następnym punktem akademii było wręczenie nagród Dyrektora Szkoły, które otrzymali:

1. mgr Dorota Dymińska
2. mgr Marta Florkiewicz
3. mgr Agnieszka Motyka
4. mgr Anna Trębacz - Główka
5. mgr Lucyna Skwarło
6. mgr Ludmiła Szewczyk
7. mgr Ewa Soborska
8. mgr Dorota Kazała
9. mgr Dorota Majka

Czterech nauczycieli naszej szkoły zostało wyróżnionych za osiągnięcia w pracy zawodowej przez Burmistrza Dębicy. Nagrody organu prowadzącego otrzymali:

1. mgr Marzena Król
2. mgr Bogdan Saletnik
3. mgr Justyna Wiśniewska
4. mgr Renata Puźniak

Szczególne wyróżnienie, nagrodę Kuratora Oświaty, otrzymała Dyrektor szkoły - mgr Dorota Piękoś, natomiast Medalem Komisji Edukacji Narodowej nagrodzono mgr Halinę Miklaszewską.

Wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy.