Bo książka wiele potrafi…

Mali Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu organizują zbiórkę książek dla dorosłych, które zostaną przekazane seniorom,
w tym mieszkańcom Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn i Kobiet prowadzonego przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w Dębicy. Akcja potrwa od 23 września do 4 października. Książki prosimy gromadzić u wychowawców lub przynosić do opiekunek Szkolnego Koła Wolontariatu: p. Wiesławy Krok-Piskadło i p. Małgorzaty Krasoń.

Nie bądźmy obojętni na tę akcję. Zadbajmy o seniorów, uczyńmy ich życie pełnym światła, radosnych chwil z książką, bo jak powiedział Kornel Makuszyński:  „Dom, w którym są książki, jest przybytkiem słońca..”.

Po przerwie świątecznej zapraszamy do szkoły. Wszystkie zajęcia odbywać się będą zgodnie z planem.

Na czas świąt życzymy wszelkiej pomyślności i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pana.

Dnia 19 czerwca ( środa ) o godzinie 800 na boisku szkolnym odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Msza święta kończąca bieżący rok szkolny odbędzie się w środę o godzinie 700.

SZANOWNI RODZICE! DRODZY UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH!

Informujemy, że:

- wszystkie trzy części egzaminu odbędą się zgodnie z planem czyli 15, 16, 17.04. 2019 roku,

- uczniowie klas VIII obowiązkowo przychodzą do szkoły o godz. 8.30,

- należy obowiązkowo zabrać ze sobą legitymację szkolną lub inny dokument stwierdzający tożsamość, dwa pióra lub długopisy z czarnym tuszem/atramentem (niedozwolone jest korzystanie z długopisów zmazywalnych/ścieralnych), natomiast  na egzamin z matematyki należy wziąć dodatkowo linijkę,

- można przynieść do szkoły małą butelkę wody mineralnej, która powinna stać na podłodze przy stoliku,

- obowiązuje zakaz wnoszenia do sali egzaminacyjnej kalkulatorów, słowników oraz jakichkolwiek urządzeń telekomunikacyjnych.

Kochani, trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia na egzaminach.

Przypominamy również, że w dniach 15 - 17. 04. 2019 roku nie ma w szkole zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla uczniów klas I – VII. Natomiast zostaną zapewnione zajęcia opiekuńcze.