Dnia 19 czerwca ( środa ) o godzinie 800 na boisku szkolnym odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Msza święta kończąca bieżący rok szkolny odbędzie się w środę o godzinie 700.

SZANOWNI RODZICE! DRODZY UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH!

Informujemy, że:

- wszystkie trzy części egzaminu odbędą się zgodnie z planem czyli 15, 16, 17.04. 2019 roku,

- uczniowie klas VIII obowiązkowo przychodzą do szkoły o godz. 8.30,

- należy obowiązkowo zabrać ze sobą legitymację szkolną lub inny dokument stwierdzający tożsamość, dwa pióra lub długopisy z czarnym tuszem/atramentem (niedozwolone jest korzystanie z długopisów zmazywalnych/ścieralnych), natomiast  na egzamin z matematyki należy wziąć dodatkowo linijkę,

- można przynieść do szkoły małą butelkę wody mineralnej, która powinna stać na podłodze przy stoliku,

- obowiązuje zakaz wnoszenia do sali egzaminacyjnej kalkulatorów, słowników oraz jakichkolwiek urządzeń telekomunikacyjnych.

Kochani, trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia na egzaminach.

Przypominamy również, że w dniach 15 - 17. 04. 2019 roku nie ma w szkole zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla uczniów klas I – VII. Natomiast zostaną zapewnione zajęcia opiekuńcze.

Po przerwie świątecznej zapraszamy do szkoły. Wszystkie zajęcia odbywać się będą zgodnie z planem.

Na czas świąt życzymy wszelkiej pomyślności i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pana.

DRODZY RODZICE!

Rozmowy między stroną rządową a przedstawicielami związków zawodowych trwają. W przypadku niepodpisania stosownego porozumienia znaczna część nauczycieli naszej szkoły od dnia 8 kwietnia przystąpi do strajku. W związku z tym w Szkole Podstawowej nr 2   nie będzie zajęć dydaktycznych. Dbając o dobro i bezpieczeństwo naszych uczniów, możemy zapewnić im zajęcia opiekuńcze.

Zdajemy sobie sprawę, że nasz protest może wiązać się z pewnymi trudnościami dla Państwa i Państwa dzieci. Prosimy jednak o wyrozumiałość. Mamy wspólny cel: - jest nim dobra edukacja.

Wszyscy tkwimy w niepewności, dlatego prosimy o śledzenie informacji w mediach.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębicy

Dorota Piękoś