Get Adobe Flash player

"Tropimy literki, tropimy cyferki.
                                          Tropimy przyrodę i świata urodę..."


        To słowa piosenki, którą śpiewali mali tropiciele wiedzy w bardzo ważnym dla nich dniu pasowania na ucznia.

        Ta doniosła uroczystość odbyła się 23 października 2014r. Do szkolnego grona zostali przyjęci uczniowie klasy 1a i 1 b, których wychowawczyniami są Marta Witkoś i Grażyna Grabiec.

        W tym szczególnym dla pierwszaków dniu towarzyszyli im rodzice, dziadkowie i starsi koledzy. Uczniowie klasy 3 a życzyli maluchom "100 uśmiechów na minutę", zapewnili o swojej pomocy oraz życzyli sukcesów w nauce. Następnie pierwszoklasiści przedstawili program słowno - muzyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności. Pomimo ogromnej tremy, dzieci pięknie śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Zostały nagrodzone gromkimi brawami.

        Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie ślubowania, po którym Pani Dyrektor dokonała pasowania na ucznia. Wielki ołówek jak zawsze wzbudził zachwyt wśród dzieci.

        Na zakończenie uroczystości uczniowie otrzymali od Dyrekcji szkoły pamiątkowe dyplomy, maskotki i kolorowe ołówki. Także szkolna organizacja PCK przygotował dla nich drobne upominki. A w klasach czekał na dzieci słodki poczęstunek.

        Życzymy naszym pierwszakom wytrwałości w tropieniu wiedzy i "100 uśmiechów na minutę".

 

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.