Get Adobe Flash player

17 grudnia 2018 roku w naszej szkole  odbył się już XII Szkolny Konkurs Plastyczny „Bombka Choinkowa”. Organizatorami konkursu były panie E .Pyzik i G. Witkowska- Gac.

W konkursie wzięli udział   uczniowie   z klas IV - VIII  , którzy  zaprojektowali   dowolną techniką plastyczną  bombkę choinkową. Główną nagrodę w postaci bombki choinkowej z autografem Burmistrza miasta Dębicy Mariusza Szewczyka  otrzymały uczennice Laura Miler i Michalina Mirowska.  Pozostali laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i bombki z autografem pani dyrektor Doroty Piękoś.  

 

LAUREACI :

 

I MIEJSCE – Laura Miler

 

I MIEJSCE – Michalina Mirowska

 

II MIEJSCE – Hubert Konieczko

 

II MIEJSCE – Natalia Cabaj 

 

III MIEJSCE – Jakub Bogoń 

 

Wyróżnienie:

 

Klaudia Hamala

Maja Mietła

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.