Te piękne i mądre słowa kolejny raz wypowiedziano podczas jasełek, które powtórnie mogliśmy obejrzeć w naszej szkole. Na przedstawienie licznie przybyli zaproszeni Rodzice. Gościem wyjątkowym był Pan Burmistrz Mariusz Szewczyk. Program artystyczny zawierał przesłanie, abyśmy w blasku Betlejemskiej Gwiazdy szukali Nowonarodzonego w drugim człowieku, zaakcentował 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Młodzi artyści: śpiewający w chórze szkolnym, grający w szkolnej orkiestrze, recytatorzy i tancerze znakomicie zaprezentowali się w swoich rolach. Szczególnym momentem programu był widowiskowy polonez w wykonaniu małych tancerzy z klas pierwszych i drugich. Urokowi całości przedstawienia przydała piękna scenografia. Nad przygotowaniem jasełek pracowały: Siostra Sylwina, Pani Elżbieta Pyzik, Pani Małgorzata Sikora, Pani Ewa Soborska, Pani Grażyna Grabiec, Pani Małgorzata Krasoń. Podczas świąt nie może zabraknąć kolęd. Te pieśni ku czci Dzieciątka Bożego, których źródłem zawsze i wszędzie jest miłość, stały się ważną częścią spotkania naszej społeczności szkolnej. Wspólne kolędowanie było ciepłym i radosnym czasem uroczystości.

ZDJĘCIA ZNAJDZIESZ W GALERII....................