Get Adobe Flash player

21 stycznia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Dębicy był dniem  ważnym, oczekiwanym i jak się okazało  – pełnym niespodzianek, ponieważ nikt nie przypuszczał  jakiego rodzaju imprezę przygotowało czterdziestu artystów wraz z paniami Barbarą Szukałą i Marzeną Galas dla babć i dziadków. Impreza miała charakter Gali pod tytułem „NAJLEPSZA BABCIA – NAJLEPSZY DZIADEK”.Oczywiście, jak to podczas gali bywa wszyscy zaproszeni goście, było ich około stu osób, zostali wyczytani i nagrodzeni w sześciu kategoriach:

- „Najlepsza metoda na wnuczka”

- „Master Szef”

- „Wierszokleci, bajkokleci i poeci”

- „Najwytrwalsze pchanie wózka z wnuczkiem do przedszkola”

-„Podróże małe i duże”

- „Anioł Stróż”

Nagrodami za zwycięstwo w wyżej wymienionych kategoriach były występy wnuczków: walc z przymrużeniem oka, taniec dżentelmenów, taniec babci z dziadkiem, piosenka w wykonaniu uczennic klasy VI , taniec Czerwonych Kapturków oraz…co wywołało wielkie poruszenie i łezkę szczęścia w oku – taniec ojca z córką.

Gala zakończyła się sesją zdjęciową na czerwonym dywanie oraz wspólną kawką i degustacją słodyczy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, pani dyrektor Dorocie Piękoś oraz pani wicedyrektor Lucynie Skwarło,występującym uczniom oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji uroczystości.

 

WALC STRAUSSA: Kamil Nicpoń, Tymoteusz Pięk, Krzysztof Kucharski, Kamil Markiewicz, Kacper Rzepecki, Krystian Knych, Oskar Garncarski.

DZIEWIĘCIU DŻENTELMENÓW: Michał Tomasik, Ignacy Chmura, Hubert Kwiatkowski, Aleksander Szyper, Sebastian Szymalski, Antoni Erazmus, Antoni Madras, Jakub Mordel.

TANIEC BABCI Z DZIADKIEM:Wiktoria Hodor, Emilka Zachwiej, Julia Tomasik, Emilka Ceroń.

TANIEC CZERWONYCH KAPTURKÓW: Hania Skrętkowska, Emilka Główka, Emilka Szymaszek, Kalina Fąfara, Otylka Pych, Joasia Lipior, Zuzia Kuzyk, Eliza Wiktor, Ola Pasik, Zuzia Augustyn.

PIOSENKA HALLELUJA: Ewa Lauria i Kornelia Musiał.

TANIEC OJCA Z CÓRKĄ:pan Piotr Konieczko z Elizą, Pan Marcin Majcher z Gabrysią, pan Szymon Chłościński z Jagodą, pan Artur  Pasik z Julią, pan Mariusz Duda z Kornelką, pan Sławomir Pachel z Anią.

GALĘ POPROWADZILI: Kornelia Pych i Franciszek Gleń.

ZDJĘCIA ZNAJDZIESZ W GALERII................

Copyright © 2019 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.