Get Adobe Flash player

W czwartek 31 stycznia w naszej sali gimnastycznej odbyły się miejskie zawody w tenisie stołowym rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci, w których udział wzięły wszystkie dębickie szkoły podstawowe.  Zespoły podzielone zostały na dwie grupy, w których rywalizowano systemem każdy z każdym. Po losowaniu okazało się, że zagramy ze drużynami szkół nr 3, 8 i 9. W tej fazie okazaliśmy się bezkonkurencyjni, zwyciężyliśmy wszystkie spotkania w stosunku 3 : 0, co dało nam pierwsze miejsce i awans do turnieju powiatowego.  W finale rozgrywek zagraliśmy ze zwycięzcą grupy B, czyli faworyzowanym zespołem Szkoły Podstawowej nr 10. Przegraliśmy w stosunku 3:0, ale nasi chłopcy nawiązali walkę z niemalże profesjonalnymi zawodnikami.

Skład: Turek Maksymilian, Jakub Olszewski, Filip Pieniążek.

Opiekun: Bogdan Saletnik