Get Adobe Flash player

Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek. Uśmiechy są dla Nich, zabawa i taniec i…. piękne życzenia złożone przez szkolny radiowęzeł przez Kacpra Machnika Przedstawiciela Rzeczpospolitej Uczniowskiej. Dla wszystkich Pań „małych i dużych” Franciszek Gleń wraz z Kacprem Machnikiem przygotowali również słodkie upominki. Już przed pierwszym szkolnym dzwonkiem obaj chłopcy witali wszystkie wchodzące do szkoły panie i częstowali czekoladkami pięknie zapakowanymi i oczywiście z załączonymi życzeniami. Tuż po dzwonku udali się do klas i wręczyli swoim koleżankom „lizaki – smoczki”, które wywołały uśmiech na ich  twarzach. W tym szczególnym dniu w naszej szkole nie zabrakło też muzyki, która dedykowana oczywiście była dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej.

 

Copyright © 2019 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.