W pierwszym tygodniu ferii zimowych w naszej szkole zorganizowane zostało zimowisko dla uczniów z klas I - VI. W wypoczynku uczestniczyło 53 dzieci, które pod czujnym okiem opiekunów i kierownika aktywnie spędziły wolny czas. W planie zajęć zimowiska nie mogło zabraknąć oczywiście wypadu na lodowisko, na którym uczestnicy poprzez zabawę doskonalili technikę jazdy na łyżwach.

       Nie mniej atrakcyjna okazała się również wyprawa na krytą pływalnię. Swoje talenty muzyczne dzieci miały okazję zaprezentować w klubie Planeta w trakcie karaoke, tam również dużym zainteresowaniem cieszył się bilard oraz kręgle.

       Trzeciego dnia uczestnikom zimowiska czas umilił wypad do kina na film o przygodach sympatycznego niedźwiadka tytułowego "Padingtona". Młodsze dzieci ponad to odwiedziły Galerię MOK oraz Muzeum Regionalne w Dębicy, gdzie miały okazję pobawić się sztuką biorąc udział w zajęciach plastycznych.

     Maluchy miały okazję wyszaleć się w " Kulkolandzie" - krainie tysiąca kolorów i zabawek.

       Ponieważ śnieżna aura dopisała wisienką na torcie tegorocznego zimowiska okazał się kulig w Głobikowej zakończony zabawą w parku dinozaurów i pieczeniem kiełbasek.

       Po każdym dniu pełnym wrażeń na uczniów czekał smaczny posiłek w stołówce szkolnej.
      

       Tegoroczne ferie śmiało możemy zaliczyć do udanych, ponieważ dostarczyły wiele radości i niezapomnianych wrażeń zarówno uczestnikom jak i opiekunom zimowiska.

       Opiekunami na zimowisku były panie: Justyna Wiśnieska, Renata Puźniak, Małgorzata Sikora, a kierownikiem Bogdan Saletnik.