Get Adobe Flash player

 

„Z okazji Twego święta, Mamo
życzę Ci zdrowia, sił i codziennej radości
wraz ze słowami największej wdzięczności.
Za wszystkie dla mnie trudy i starania
składam Ci dzisiaj podziękowania”

 

Z okazji Dnia Mamy uczniowie przebywający w świetlicy szkolnej wykonali laurki i upominki dla swoich mam. Czas poświęcony na wykonanie prezencików był również czasem rozmów o mamach, ich roli w życiu zarówno małych jak i większych dzieci. Panie B.Szukała i M.Galas przygotowały  dla uczniów mały konkurs karaoke, którego motywem były oczywiście piosenki o mamie. Uczniowie podczas całego dnia poświęconego tematowi „Najpiękniejsze słowo świata – MAMA”, wykonywali portrety swoich mam, które zostały zaprezentowane szerszej publiczności na korytarzu szkolnym.

Pozdrawiamy wszystkie MAMY i życzymy im wszystkiego najcudowniejszegoJ 

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.