Get Adobe Flash player

4 czerwca br. na zaproszenie opiekunek Szkolnego Koła Wolontariatu przybyli do nas niezwykli goście: p. Ewa Wójcik, opiekunka psa terapeuty, współpracująca z Polską Akademią Zoopsychologii i Animaloterapii w Korczynie pod Gorlicami i Szinuka, sunia w typie rasy Siberian husky, która jest Psem Wspomagającym Terapię i Edukację. Nasi mili goście spotkali się z uczniami klas I- III. Prowadząca czuwała nad przebiegiem spotkania, pomagała w nawiązywaniu odpowiedniego kontaktu między uczestnikami zajęć a psem. Mali słuchacze usłyszeli o psach terapeutach, psachratownikach i tropicielach, psach przewodnikach niewidomych. Bezpośredni kontakt z sunią wywoływał uśmiech na buziach.Szinuka to spokojny i łagodny pies, który uwielbia przebywać w otoczeniu ludzi.

 

Pamiętajmy i doceniajmy to, że psy to nie tylko najlepsi i najwierniejsi przyjaciele, ale również bardzo zapracowane zwierzaki, które służą człowiekowi. 

 

   ZDJĘCIA ZNAJDZIESZ W GALERII.........    

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.