Get Adobe Flash player

Nasz zespół uplasował się na XI pozycji w turnieju piłki nożnej Mundialito 2019, który został rozegrany 31 maja na Stadionie Miejskim przy ulicy Piłsudskiego w Dębicy. Nasi chłopcy turniej rozpoczęli od porażki 4:0 ze szkołą z Przecławia, druga kolejka grupowa to mecz ze Szkołą Podstawową nr 12 z Dębicy i zwycięstwo 7:0. O tym, kto awansuje do najlepszej ósemki zawodów zdecydować miał trzeci mecz grupowy z dobrze nam znaną Piątką z Dębicy. Pojedynek rozpoczął się fantastycznie dla naszych zawodników, którzy po kilku minutach gry prowadzili 2:0. Niestety dwie minuty przed końce padł gol dla Piątki i gdy wydawało się, że mecz zakończy się naszym zwycięstwem 2:1 w ostatniej sekundzie piłka przelobował naszego bramkarza i ponownie wpadła do siatki. 2:2 i  dzięki słabszemu bilansowi bramkowemu nasz zespół zajmuje trzecie miejsce w grupie i w drugiej fazie zawodów walczy o miejsca 9-16.

W pierwszym pojedynku drugiej rundy  chłopcy pokonują szkołę z Bobrowej, w drugim przegrywają z Ropczycami, a w ostatnim meczu zawodów ponownie pokonują SP 12 z Dębicy.

Te rezultaty pozwalają na zajęcie XI miejsca w końcowej klasyfikacji.

Organizatorem turnieju jest UKS „DWÓJKA” Dębica działający przy Szkole Podstawowej

nr 2 w Dębicy, Urząd Miasta Dębica, MOSiR Dębica, Urząd Gminy Żyraków.

Sponsorzy: firma „STEK-ROL” i ADM w Dębicy.

Skład:

KURDZIEL KACPER

OLSZEWSKI JAKUB

RZEPECKI KACPER

GANCARSKI OSKAR

GLEŃ FRANIU

CHŁOŚCIŃSKI CEZARY

PIWOWAR ADRIAN

WIKTOR ADRIAN

WIDZISZ KACPER

TUREK MAKSYMILIAN

KNYCH KRYSTIAN

OPIEKUN: BOGDAN SALETNIK

    ZDJĘCIA ZNAJDZIESZ W GALERII....................

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.