W  sobotę 15 czerwca odbyła się XIV już edycja pikniku rowerowego Bicyklomania.

W imprezie organizowanej przez Urząd Miasta Dębica oraz grupę Arkus& Romet nie mogło zabraknąć uczniów Dwójki.

Grupa BICYKLOMANIAKÓW złożona z uczniów, rodziców oraz nauczycieli naszej szkoły, wraz z pozostałymi uczestnikami rajdu pokonała trasę na odcinku Dębica - Kędrzerz–Kozłów – Paszcyna – Pustynia - Dębica, która liczyła 30 kilometrów.

Po powrocie do Dębicy na stadionie KS Wisłoka odbył się festyn podczas, którego na uczestników czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Dzieci mogły wziąć udział w różnorodnych turniejach i zabawach.

Dla uczestników rajdu przygotowany był gorący posiłek, kiełbaski z grilla, a także lody. Nasza szkoła w nagrodę za zorganizowanie grupy oraz wytrwałość i ukończenie przez wszystkich uczestników rajdu otrzymała bony w wysokości po 500 zł na zakup sprzętu rowerowego.

Organizatorami grupy uczestniczącej w rajdzie byli: Barbara Szukała oraz Bogdan Saletnik.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział.