Get Adobe Flash player

12 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbyło się podsumowanie osiągnięć uczniów w konkursach i zawodach sportowych.

W części artystycznej wystąpili mali artyści z koła teatralnego „Perełki”. W choreografii „Anioł” wystąpiła wybitna tancerka, złota medalistka Ogólnopolskiego Festiwalu Małych Form tanecznych w Kuźni Raciborskiej – Karolina Olszewska. Szkolny zespół wokalno  - muzyczny „Pięciolinia” zaprezentował się w utworach „Zacznij od Bacha” i „Jak dobrze nam zdobywać góry”. Emilka Główka – srebrna medalistka w Powiatowym Turnieju Karate w Rzeszowie zaprezentowała pokaz swoich umiejętności. Magdalena Paliga I Kornelia Musiał, chórzystki szkolnego chóru wykonały utwór „Co nam w duszy gra’. Swoje zdolności recytatorskie zaprezentowała zdobywczyni III miejsca w Powiatowym Konkursie Poezji Religijnej – Kinga Skarbek w wierszu „Anioł mój”.

Po części artystycznej Pani Dyrektor Dorota Piękoś przedstawiła laureatów, finalistów i szczególnie wyróżnionych uczniów naszej szkoły. Następnie wraz z Panią Wicedyrektor Lucyną Skwarło i Panem Burmistrzem Mariuszem Szewczykiem oraz Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Anną Kuzyk wręczyli Listy Gratulacyjne wyróżnionym uczniom i ich rodzicom.

Po części oficjalnej uczniowie, rodzice i przybyli goście zostali zaproszeni na bankiet w naszej szkolnej stołówce.

 

 ZDJĘCIA ZNAJDZIESZ W GALERII...............

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.