Get Adobe Flash player

DZIEŃ  CHŁOPAKA 2019

 

„Chłopak to stworzenie takie, co to bywa różnorakie!

Są weseli i szaleni, nie brakuje wśród nich leni.

Czasem bardzo są poważni, często silni i odważni.

Wciąż nastroje swe zmieniają, plany różne obmyślają.

Ale mimo wszystkich wad, nudny bez nich byłby świat.

Więc dnia tego dziękujemy, że wśród stworzeń tych żyjemy!”

Żeńska część Rzeczpospolitej Uczniowskiej

 

30 września od samego rana w naszej szkole było bardzo wesoło, bo to był dzień, w którym chłopcy mieli swoje święto, a żeńska część SP nr 2 nie zapomina o  kolegach. Dlatego Kamilka, Klaudia i Iza wędrowały od klasy do klasy i wręczały chłopcom słodkie upominki – lizaki z tatuażami oraz kartki z życzeniami i…w dbałości o zdrowie gumę do żucia-Hi,hi,hi… Przez szkolny radiowęzeł została nadana audycja „Chłopcy fajni są”.

Jeszcze raz życzymy Wam Chłopaki wszystkiego naj, naj, najlepszego i… fajnie, że jesteście!!!

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.