Get Adobe Flash player

WITAMY NA POKŁADZIE

 

Pasowanie na ucznia to jeden z najważniejszych i niezapomnianych dni przeżytych w szkole.                       25 października 2019 roku uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębicy złożyli uroczyste ślubowanie i oficjalnie zostali przyjęci do społeczności szkolnej.

Uroczystość pasowania uświetnili swoją obecnością pani dyrektor Dorota Piękoś oraz pan burmistrz miasta Dębicy, pan Mariusz Szewczyk oraz licznie zgromadzeni rodzice. W pięknie udekorowanej Sali gimnastycznej pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny, w którym przenieśli wszystkich zgromadzonych w morskie klimaty mórz i oceanów. Podczas wspólnego rejsu zaprezentowali swoje umiejętności, zdolności wokalne i taneczne. Po części artystycznej pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na poczet flagowy szkoły, a pani dyrektor dokonała aktu pasowania na ucznia. Wychowawczyni klasy pani Liliana Wawrzaszek wręczyła każdemu uczniowi akt pasowania oraz prezenty. Po pasowaniu na pierwszoklasistów czekała słodka niespodzianka – tort, który w imieniu rodziców pokroiła i poczęstowała wszystkich zgromadzonych nauczycielka klasy pierwszej pani Katarzyna Kmieć. Na małych marynarzy czekał również  stół z pirackimi specjałami, przygotowany przez panie Barbarę Szukałę i Marzenę Galas.

Pierwszaki - Witamy na pokładzie okrętu SP 2!Wyruszamy razem w rejs, aby poznać nieznane obszary wiedzy,spotkać nowych przyjaciół i przeżyć wiele klasowych przygód, które na pewno pozostaną Wam wpamięci..., aby po latach, z łezką w oku, wspominać te chwile..., chwile spędzone w naszej szkole.

Powodzenia!

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.