Get Adobe Flash player

Kochamy zwierzęta i obchodzi nas ich los!

 

30 października 2019 r. wolontariusze z klasy 6 ,,a’’: Oliwia Bała, Wiktoria Jędrzejczyk, Anna Szuba, Jakub Szymaszek, Jakub Wójcik, którym towarzyszyli młodsi koledzy z klasy 2 ,,a’’: Hanna Skrętkowska i Szymon Paliga, przeprowadzili ,,słodką akcję’’ na rzecz zwierzaków dużych i małych. Dzięki naszej szkolnej społeczności wsparliśmy Fundację Centaurus, Fundację ,, Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt- VIVA! ‘’, Fundację Pegasus. Szczególnie wzruszył nas apel Mariny, bohaterskiej kobiety ze wschodniej Ukrainy objętej działaniami wojennymi, która prosi o pomoc dla skrzywdzonych
i okaleczonych zwierząt. Kobieta na końcu małej wsi, w której mieszka, ukryła schronisko dla psów i kotów. Ze wszystkich sił próbuje je ocalić. Mamy nadzieję, że nasza pomoc choć trochę przyczyni się do zapewnienia im dobrej opieki.

Ciepło dziękujemy Rodzicom, którzy zaangażowali się w działania swoich pociech.

,, Ratując jedno zwierzę, nie zmienimy świata, ale dla tego zwierzęcia zmieni się cały świat!’’ – te słowa , które często pojawiają się w informacjach Fundacji Pegasus są i dla nas bardzo ważne. Wasze wsparcie sprawia, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Jesteście prawdziwymi zwierzolubami! Dziękujemy!

 

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.