Get Adobe Flash player

AKCJA SADZENIA DRZEW MIODODAJNYCH

W czwartek 24 października klasa 6b wzięła udział w uroczystej  inauguracji akcji, organizowanej przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, pod hasłem „Sadzenie drzew miododajnych, sposobem na ochronę bioróżnorodności                 w województwie podkarpackim”. Uczniowie wraz z Burmistrzem Miasta Dębica Mariuszem Szewczykiem oraz zastępcą Maciejem Małozięciem i uczniami Szkoły Podstawowej Nr 9 posadzili 50 drzewek. Z sadzonek wyrosną lipy, klony i robinie akacjowe, które nie tylko będą cieszyć nasze oczy, ale również przyczynią się do poprawy warunków bytowania pszczół         i owadów zapylających oraz poprawią stan środowiska naturalnego w naszym mieście.

 

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.