Get Adobe Flash player

„XII JESIENNE SPOTKANIE RODZINNE”

 

            19 listopada 2019 roku  w świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębicy o godzinie 09:30odbyło się co roczne „XII JESIENNE SPOTKANIE RODZINNE ” pod hasłem „CHCESZ BYĆ ZDRÓW JAK RYBA, JEDZ OWOCE I WARZYWA”.

            W ramach spotkania,Dzieci uczęszczające do szkolnego teatru „Perełki”,  zaprezentowały montaż słowno - muzyczny pt. „Doktor Zdrówko”, którą obejrzeli licznie przybyli Goście: Rodzice i Opiekunowie, a także zaproszona na spotkaniePani Wicedyrektor Lucyna Skwarło.

             Po przedstawieniu odbył się konkurs na najsmaczniejszy, najzdrowszykoktajl.  Dzieci wraz z Rodzicami i Opiekunami przygotowały bardzo zdrowe  napoje owocowe, które tworzyli przy akompaniamencie muzyki o tematyce zdrowego odżywiania.  Po burzliwej naradzie, jury przyznało drużynom  I-sze miejsce. Wszyscy Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobny upominek w postaci jabłka. Szkolne Koło PCK pod kierownictwem Pani Marty Witkoś przygotowało dla wszystkich zdrowe, owocowe oraz warzywne koreczki.

            Całe spotkanie okazało się być znakomitą wspólną zabawą Rodziców i Opiekunów z Dziećmi. Wszystkim towarzyszyły dobre humory, a w powietrzu unosił się duch wesołej i zdrowej rywalizacji.

            Spotkanie opracowały i poprowadziły  Pani Kierownik Świetlicy Grażyna Witkowska – Gac,Pani Danuta Brodawka oraz Pani Iwona Sozańska- Kęsek.


            Dziękujemy Serdecznie za wspaniałą zabawę i do zobaczenia za rok JJJ

 

Zobacz więcej zdjęć...

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.