Kochamy zwierzaki duże i małe!

27 listopada 2019r. wolontariusze z klasy VIB: Emilia Ceroń, Milena BIelatowicz, Antonina Kozicka, Maja Mietła, Julita Tomasik, Emilia Zachwiej, Jakub Bogoń, Antoni Skrętkowski, Kacper Szyper oraz ich młodsi koledzy z klasy IIA: Michał Tomasik i Aleksander Szyper przeprowadzili kolejną w tym roku szkolnym „słodką akcję” na rzecz zwierzaków dużych i małych. Otwarte, dobre serca naszej szkolnej społeczności przyczyniły się do zaspokojenia podstawowych potrzeb zwierząt będących m.in. pod opieką Fundacji Centaurus. W jakiejś części dzięki nam kolejni „bracia mniejsi” znaleźli swą bezpieczną przystań.

Serdeczne słowa podziękowania należą się Rodzicom i Dziadkom, którzy wsparli działania małych wolontariuszy.

Kolejny raz udowodniliście, że jesteście prawdziwymi zwierzolubami.  Dziękujemy !

Zobacz więcej zdjęć...