Get Adobe Flash player

 

Noc nad Betlejem…

 

            Święta Narodzenia Pańskiego przypominają nam o tym, że Syn Boży wszedł w historię ludzkości. Bóg przyjął ludzkie ciało, aby każdy z nas odczuł w pełni Jego miłość. Jasełka, które starsi i młodsi uczniowie naszej szkoły przygotowali z wielkim zaangażowaniem i zapałem, kolejny raz uświadomiły zebranym, że Bóg nieustannie czeka na przyjęcie Go do naszego życia.

Prezentowane przez młodych aktorów sceny ukazywały: zwiastowanie Maryi, pasterzy, którzy dowiedzieli się od Aniołów o narodzinach Jezusa, spotkanie Heroda ze Złym Duchem i Śmiercią, przybyłych do stajni betlejemskiej królów z darami. Program artystyczny urozmaiciły kolędy i pastorałki. Piękna scenografia nadała występowi wyjątkowy, uroczysty i nastrojowy klimat.

Gośćmi specjalnymi podczas uroczystości byli: Burmistrz Miasta Pan Mariusz Szewczyk i Zastępca Burmistrza Pan Maciej Małozięć. Goście i Pani Dyrektor Dorota Piękoś życzyli zgromadzonym, aby wigilijny wieczór i święta Bożego Narodzenia upłynęły w zdrowiu, szczęściu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze, a w nadchodzącym roku marzenia zmieniły się w rzeczywistość.

Nad Jasełkami pracowały: Siostra Sylwina, Pani Elżbieta Pyzik, Pani Małgorzata Krasoń, Pani Magdalena Hadała-Filip, Pani Marzena Król, Pani Grażyna Grabiec.

 

Przejdź do galerii...

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.