Get Adobe Flash player

BOMBKA CHOINKOWA 

 18 grudnia 2019 roku w naszej szkole  odbył się już XIII Szkolny   Konkurs Plastyczny „Bombka Choinkowa”. Organizatorami konkursu były panie E .Pyzik i G. Witkowska- Gac.

W konkursie wzięli udział   uczniowie   z klas IV-VIII  , którzy  zaprojektowali   dowolną techniką plastyczną  bombkę choinkową. Laureaci otrzymali dyplomy, drobne  upominki   oraz  bombki choinkowe  z autografami : pana burmistrza Dębicy Mariusza Szewczyka i  jego zastępcy pana Macieja Małozięcia , pani dyrektor naszej szkoły Doroty Piękoś i jej zastępcy  Lucyny Skwarło oraz dyrektora MOK „MORS” w Dębicy pana Jana Borka.     

 

LAUREACI :

 

I MIEJSCE – Kinga Skarbek

 

II MIEJSCE – Roksana Szlachetka 

 

III MIEJSCE – Izabela Boruta

 

III MIEJSCE – Klaudia Hamala 

 

III MIEJSCE – Paulina Ziobro 

 

Wyróżnienie:

Milena Bielatowicz

Jakub Sanecki

Emilia Ceroń

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.