Get Adobe Flash player

WITAMY W BAŁWANKOWIE

 

„Na podwórku bałwan stał, który dużą głowę miał.

Oczka - czarne, dwa węgielki, nos z marchewki nie za wielki…

I tak sobie stał.

Kiedy ktoś się zimna bał,to się bałwan z niego śmiał.

Bo gdy wkoło zimno było, jemu właśnie było miło…”

Zajęcia otwarte  „Witamy w Bałwankowie”  zostały przeprowadzone w świetlicy szkolnej w dniu 8 stycznia 2020 roku przez panią Barbarę Szukałę dla klasy pierwszej oraz przez panią  Marzenę Galas dla dzieci, które w tym dniu nie pojechały na basen. Uczniowie podczas zajęć utrwalali nazwy miesięcy, pór roku, lepili bałwanki z plasteliny, wykonywali prace plastyczne – wydrapywanki, lepili „żywego” bałwanka z papieru toaletowego, słuchali zimowych piosenek oraz poznali bałwanki z różnych bajek dla dzieci. Zajęcia zakończyły się wspólną zabawą ruchową po której uczniowie wklejali bałwanki wesołe (jeśli zajęcia się im podobały) lub smutne (jeśli zajęcia się im nie podobały)na tablicę ewaluacyjną. Z wielkim zadowoleniem panie prowadzące patrzyły na tablicę, która była pełna uśmiechniętych bałwanków.

Wszystkim dzieciom oraz paniom obserwującym zajęcia serdecznie dziękujemy i zapraszamy do kolejnych wspólnych zabawJ

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.