Get Adobe Flash player

Kolędujmy Dzieciątku…

 

Nieodłącznym elementem świętowania Bożego Narodzenia jest śpiewanie kolęd. Tych pięknych pieśni nie mogło zabraknąć w Jasełkach przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Polskie kolędy opisują klimat Świąt Narodzenia Jezusa, kojarzą się z ciepłem, radością i śmiechem. Pierwsze wystawienie szkolnych Jasełek odbyło się tuż przed świętami. W blasku migoczących światełek, w pięknej scenerii bożonarodzeniowej, w której dominowały zieleń, złoto, czerwień i biel, zostały kolejny raz zaprezentowane 9 stycznia 2020roku dla rodziców, dziadków i innych zaproszonych gości.

Występ młodych aktorów, solistów, chórzystów i młodzieżowej orkiestry spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Widzowie nagrodzili artystów długimi brawami.

Święta to bliscy, ciepło domowego ogniska, życzliwość, dobro i miłość. Wspólne śpiewanie kolęd dostarczyło radości i chwil wzruszenia. A może niektórzy uznali, że czar kolędowej muzyki jeszcze raz przyprowadził Boga do ich serc?

Na zakończenie kolędowego spotkania szkolnej społeczności Pani Dyrektor Dorota Piękoś podziękowała artystom i nauczycielom pracującym nad przedstawieniem, złożyła wszystkim obecnym i Ich rodzinom serdeczne życzenia noworoczne.

 Przejdź do galerii...

 

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.