Get Adobe Flash player

       W obecnym roku nasza szkoła obchodzi 120-lecie powstania.

  W ramach obchodów jubileuszu organizujemy wystawę okolicznościową.

      W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o wypożyczenie pamiątek związanych z przeszłością szkoły. Zbieramy między innymi: fartuszki, podręczniki, zeszyty, tarcze, przybory szkolne, fotografie, itp.


     Gwarantujemy, że udostępnione dokumenty (świadectwa, dyplomy) zeskanujemy i niezwłocznie zwrócimy.

       Pragniemy, żeby nasze dzieci poznały zwyczaje, poczuły ducha szkoły z czasów, kiedy nie było jeszcze elektronicznych programów i nowoczesnych pomocy, a szczytem marzeń niejednego ucznia była pachnąca gumka do mazania czy chińskie pióro. Może przeglądanie strychów lub szaf będzie "poszukiwaniem skarbów" z przeszłości.

       Prosimy o udostępnienie eksponatów do 5 czerwca.


                                       Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębicy.

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.