Get Adobe Flash player

       W naszej szkole z okazji Dnia Dziecka odbył się festyn zorganizowany pod nazwą "DZIEŃ DZIECKA - DZIEŃ SPORTU". Wszyscy tego dnia spotkali się na boisku szkolnym, a oficjalnego rozpoczęcia imprezy dokonała Pani Dyrektor - mgr Dorota Piękoś, która przekazała uczniom symboliczny "KLUCZ DO SZKOŁY".


       Dzieci czekały z utęsknieniem na ten dzień, ponieważ oprócz emocji sportowych zwiastował zbliżający się koniec roku i początek wakacji.

       Przy dźwiękach muzyki, z uśmiechem na twarzy rozpoczęto rozgrywki sportowe. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych, zdobywając punkty, natomiast członkami komisji sędziowskich byli nauczyciele wychowania fizycznego.

       Na początku odbył się turniej gier i zabaw podczas którego rozegrano siedem konkurencji sportowych. Po podsumowaniu wszystkich punktów najlepsza okazała się klasa 6 a, drugie miejsce zajęła klasa 5 a, na najniższym stopniu podium uplasowała się klasa 6 b.

       Po zakończeniu gier i zabaw odbyły się MISTRZOSTWA SZKOŁY w PIŁCE NOŻNEJ. Po bardzo emocjonujących zawodach w finale zmierzyły się klasy 6 b z 5 a.

       Po grze stojącej na wysokim poziomie sportowym i bardzo wyrównanym meczu padł remis, a o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. W tym elemencie skuteczniejsi okazali się zawodnicy z klasy 6 a i to oni zdobyli tytuł mistrzowski.

       Po zakończeniu rozgrywek sportowych wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się na przygotowane wcześniej przez rodziców kiełbaski z grilla i z uśmiechami na twarzach rozeszli się do domów.

       Organizatorami imprezy byli nauczyciele wychowania fizycznego.

 

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.