Get Adobe Flash player

 

Ludzkość rozwija się bardzo szybko, a jej pola, domy i fabryki zajmują coraz więcej miejsca. Jak ludzie powinni żyć, żeby korzystać ze zdobyczy cywilizacji i rozwoju technologii, a  jednocześnie zadbać o środowisko dla przyszłych pokoleń? Co zrobić, aby zachować śpiew ptaków za oknem, cykanie świerszczy na łące, czy pohukiwanie puszczyka w lesie? Czy istnieje recepta na rozwój zrównoważony? Kochani pamiętajcie o zwierzętach!!

 

 Podsumowanie konkursu „Zwierzaki w obiektywie”.

 

Ponieważ wszyscy  uczestnicy konkursu   pokazali na zdjęciach że  zwierzęta  są źródłem   dobrej zabawy i pozytywnego nastawienia dla każdej rodziny.

 

OTRZYMUJĄ PIERWSZE MIEJSCE:

 

 Krystian, Dominik ,Kamila  Ząbek

 

Jakub Mordel

 

Kinga Skarbek

 

Julia ,Michał Goljat

 

Antoni Erazmus

 

Gratuluję ! Każdy z uczestników konkursu otrzyma dyplom i nagrodę rzeczową.

 

G. Witkowska- Gac

 

 

Przejdź do galerii...

 

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.