Get Adobe Flash player

Mijają kolejne tygodnie wykonywania przez Uczniów ćwiczeń logopedycznych w domu. Jest mi niezmiernie miło i ogromnie się cieszę, że Rodzice oraz Opiekunowie nie zapominają o tym, jak ważna jest prawidłowa wymowa ich pociech. Jednakże należy mieć na uwadze fakt, że ćwiczenia logopedyczne to nie tylko poprawna wymowa. Są one potrzebne również do tego, aby usprawniać posługiwanie się językiem polskim i doskonalić przy tym sprawność komunikacyjną, potrzebne są do stymulacji funkcji poznawczych, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania języka, a także przygotowują do opanowania umiejętności czytania i pisania. Niech dowodem na to, że dzieci z wielkim zaangażowaniem i starannością wykonują przesyłanie przeze mnie karty pracy, będzie umieszczona poniżej galeria zdjęć :) Zapraszam do obejrzenia.

Logopeda

Iwona Kęsek

Przejdź do galerii zdjęć...

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.