Get Adobe Flash player

POŻEGNANIE Z LOGOPEDIĄ, BO WAKACJI NADSZEDŁ CZAS …

 

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. W roku szkolnym 2019/2020 na zajęcia logopedyczne uczęszczało 25 Uczniów z klas od 0 - III oraz Uczniowie klasy V i VI. Na naszych spotkaniach w szkolnym gabinecie ćwiczyliśmy prawidłową wymowę głosek należących do grupy szeregu szumiącego (SZ,Ż,CZ,DŻ), do grupy szeregu syczącego (S,Z,C,DZ), ćwiczyliśmy prawidłową pionizację języka, a także uczyliśmy się wypowiadać głoskę „R”. Ponad to wykonywaliśmy mnóstwo ćwiczeń artykulacyjnych, doskonaliliśmy umiejętności w czytaniu i pisaniu, ale przede wszystkim świetnie się razem bawiliśmy, bo uczyliśmy się poprzez zabawę wykorzystując przy tym rozmaite gry i zabawy logopedyczne.

Jednak od 23 marca 2020r. do 23 czerwca 2020r. ze względu na epidemię COVID – 19, zajęcia odbywały się w formie zdalnej i tylko w tej formie kontynuowaliśmy naszą przygodę

z logopedią. Niestety, ze względu na panującą sytuację, nie było możliwe, aby spotkać się i wręczyć Uczniom pamiątkowe dyplomy logopedyczne osobiście. Dlatego Uczniowie otrzymali dyplomy drogą e-mailową, a odważni śmiałkowie wysłali nawet swoje zdjęcie.

Serdecznie dziękuję Rodzicom za zaangażowanie, a przede wszystkim za cierpliwość oraz za drukowanie dzieciom kart pracy. Dziękuję moim wspaniałym , dzielnym i wytrwałym Uczniom za zdjęcia, które wysyłali i pięknie wykonywane ćwiczenia. Wierzę, że inwestycja w naukę poprawnej wymowy przyniesie same dobre korzyści teraz jak i w dorosłej przyszłości.

Poniżej zachęcam do obejrzenia galerii zdjęć i życzę dalszych sukcesów.

 

Logopeda Iwona Kęsek

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ...

Copyright © 2021 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.