Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny, który niesie ze sobą wyjątkowe wyzwania. My, nauczyciele dołożymy wszelkich starań, aby dla wszystkich naszych uczniów był on bezpieczny i spokojny.

Warunki, jakimi dysponujemy – przestronne sale, dostosowana liczebność oddziałów, dostępność środków dezynfekcyjnych – temu służą. Nieustannie będziemy przypominać  o zasadach i pomagać dzieciom odnaleźć się      w warunkach reżimu sanitarnego.

Jednocześnie zwracamy się  z gorącą prośbą                o wspieranie naszych działań. Prosimy, aby Państwo ze szczególną uwagą obserwowali stan zdrowia dzieci, odpowiednio reagowali na niepokojące sygnały, wyposażyli dzieci w maseczki lub przyłbice, uwrażliwili swoje pociechy na konieczność przestrzegania higieny i zachowywania odpowiedniego dystansu społecznego.

Jeśli będziemy działać wspólnie – dzieci, Wy Drodzy Rodzice, my nauczyciele oraz nasi i Wasi bliscy, mamy szansę spokojnie i bezpiecznie przetrwać ten trudny czas.

Dyrekcja i nauczyciele

Szkoły Podstawowej nr 2

w Dębicy

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.