Get Adobe Flash player

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

 

Rozpoczynamy nowy rok szkolny, który niesie ze sobą wyjątkowe wyzwania. My, nauczyciele dołożymy wszelkich starań, aby dla wszystkich naszych uczniów był on bezpieczny i spokojny.

            Warunki, jakimi dysponujemy – przestronne sale, dostosowana liczebność oddziałów, dostępność środków dezynfekcyjnych – temu służą. Nieustannie będziemy przypominać  o zasadach i pomagać dzieciom odnaleźć się      w warunkach reżimu sanitarnego.

            Jednocześnie zwracamy się  z gorącą prośbą                o wspieranie naszych działań. Prosimy, aby Państwo ze szczególną uwagą obserwowali stan zdrowia dzieci, odpowiednio reagowali na niepokojące sygnały, wyposażyli dzieci w maseczki lub przyłbice, uwrażliwili swoje pociechy na konieczność przestrzegania higieny i zachowywania odpowiedniego dystansu społecznego.

            Jeśli będziemy działać wspólnie – dzieci, Wy Drodzy Rodzice, my nauczyciele oraz nasi i Wasi bliscy, mamy szansę spokojnie i bezpiecznie przetrwać ten trudny czas. 

                        Dyrekcja i nauczyciele

                            Szkoły Podstawowej nr 2

     w Dębicy

                                                                                                                                                                                                                                                                  

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.