17 czerwca 2015 roku w naszej szkole odbyło się podsumowanie osiągnięć uczniów w konkursach i zawodach sportowych w mijającym roku szkolnym. Spotkanie miało charakter szczególny, ponieważ w tym dniu był organizowany  również jubileusz szkoły.

To już 120 lat od powstania naszej szkoły, która wykształciła wielu absolwentów, którzy odgrywają znaczącą rolę w życiu naukowym, gospodarczym, kulturalnym i politycznym.  Uczennice, które wystąpiły ma uroczystym  podsumowaniu, to laureatki konkursów, które odbyły się w tym roku szkolnym. Jako pierwsza wystąpiła utalentowana tanecznie Weronika  Pych z ciekawą  choreografią taneczną „Dobro i zło”,  a następnie siostry Joanna i Magdalena Świerk zaśpiewały piosenki „Miłość rośnie wokół nas” oraz „Za duża, za mała”. Jako najmłodsza z utalentowanych uczennic naszej szkoły wystąpiła 6-letnia Karolina Olszewska z wierszem „Moja szkoła”.

Na zakończenie podsumowania osiągnięć uczniów wszyscy obejrzeli prezentację  multimedialną  „Wspomnieć – to przeżyć raz jeszcze”, która przybliżyła historię naszej szkoły oraz obecnie bogatą ofertę edukacyjną i osiągnięcia uczniów. Następnie  uczniowie oraz ich rodzice z rąk Pań Dyrektor - mgr Doroty Piękoś i mgr Lucyny Skwarło odebrali dyplomy uznania i listy gratulacyjne oraz zostali zaproszeni na mały poczęstunek do stołówki szkolnej.

Kliknij zdjęcie aby zobaczyć więcej...

Copyright © 2020 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.