Get Adobe Flash player

WALENTYNKI

dla chłopczyka i dziewczynki

 

Dzień świętego Walentego, popularnie zwany walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Nie traktujemy go w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości i ciepła. 

Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował„pocztę walentynkową”.Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki do specjalnej skrzynki, a szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy (dziękujemy Gabrysi i Krystianowi).

W tym dniu obowiązywał także specjalny dresscode - ubrania w kolorze czerwonym, który wykorzystano do zorganizowania konkursu na najciekawszą kreację walentynkową. Brawo dla Amelki Dąbrowskiej, Uli Stachowicz, Mai Podgórnik, Emilki Olszowy i Asi Lipior!!!

Miłym zaskoczeniem dla wszystkich byłaspecjalnie nagrana audycja walentynkowa z koncertem życzeń dla każdej klasy i pracowników szkoły,  która została nadana przez radiowęzeł szkolny. Przygotowały ją  panie Barbara Szukała i Marzena Galas z udziałem uczniów: Krystiana Ząbka, Uli Stachowicz, Emilki Rzepeckiej, Joasi Lipior, Nikoli Bielatowicz i Kacpra Czudeckiego.

W świetlicy szkolnej panie M.Galas, G.Witkowska-Gac i B.Szukała zorganizowały walentynkowe konkursy:

 „Kto kogo kocha, kto kogo lubi, kto kogo szanuje?” Zagadki słowne.

„Gorące Serce”I miejsce – Milena  Ceroń

„Zgadnij, ile?” Słodka zabawa

„Piernikowe serca”. Ozdabianie serduszek. I miejsce Nikola Lorek, II miejsce Filip Andreasik, III miejsce Zuzia Gil.

"Odszukaj drugą połówkę"– I miejsce Asia Lipior i Amelka Orłowska, II miejsce Amelka Dąbrowska i Kasia Lipior, III miejsce Gabrysia Worwa i Maja Podgórnik.

„Papierowy deszcz- I miejsce Ula Stachowicz i Emilka Olszowy

„Gra muzyka”– zabawa ruchowa.

„Kalambury”- zwycięzcy: Amelka Orłowska, Eliza Wiktor, Wiktoria Stachura i Lena Zygmunt.

Walentynkowa krzyżówka – I miejsce Asia Lipior

Mamy nadzieję, że był to dobry dzień dla wszystkich. Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za wspólną zabawęJ

 

Copyright © 2021 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.