Get Adobe Flash player

Dzień Kota

Od kilkunastu lat 17 lutego obchodzimy w Polsce Dzień Kota. To międzynarodowe święto ma na celu uwrażliwienie społeczeństwa na kocie sprawy, w tym także na potrzebę pomagania bezdomnym zwierzętom. Jest to także dzień, na który z pewnością czekają wszyscy ci, którzy mają w domu kota. Albo raczej: którzy mieszkają w domu zarządzanym przez kota. Od takich ciekawych scen nagranych przez posiadaczy kotów rozpoczęliśmy w szkole Dzień  Kota, a było wesoło podczas oglądania, bo okazało się, że nasze miłe kotki to czasem rozrabiające kocury.

Następnie dzieci odczytywały ciekawostki z życia kotków umieszczone na specjalnej tablicy edukacyjnej oraz  wzięli udział w zagadkach „z życia kotów”. Chętni uczniowie lepili kotki               z plasteliny, wykonywali maski kotków oraz wzięli udział w sportowych kocich rozgrywkach. Oczywiście wszystkie wysiłki nagrodzone zostały przez organizatorów Dnia Kota w szkole: panią Marzenę Galas i Barbarę Szukałę, MEDALAMI!

 

 

Copyright © 2021 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.