Get Adobe Flash player

 Z tej właśnie okazji w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, którą poprowadziła Premier Rzeczpospolitej Uczniowskiej Gabriela Sak.

Po powitaniu i serdecznych życzeniach nasi Drodzy Nauczyciele zostali obdarowani przez uczniów „słodkimi upominkami”     i laurkami z życzeniami wytrwałości w kształtowaniu młodych umysłów. Pani dyrektor Dorocie Piękoś i pani zastępcy dyrektora Lucynie Skwarło zostały również wręczone bukiety kwiatów.

Szkolną akademię z okazji Dnia Edukacji Nauczyciela uświetnił występ szkolnego koła teatralnego „Czarny kot”, którego opiekunem jest pani Liliana Wawrzaszek.

Podczas akademii wykorzystana została również prezentacja przygotowana przez panie Marzenę Galas i Barbarę Szukałę,     w której znalazły się piękne sentencje znanych wychowawców pokoleń oraz zdjęcia z ostatnich jedenastu lat obchodzonych DEN na terenie naszej szkoły. Julita Nowak, uczennica kl. 5 zaśpiewała piosenkę „14 października”. Oczywiście nie była to  jedyna muzyczna niespodzianka przygotowana przez uczniów. Kolejną było nagranie video z piosenką Danuty Rinn Bogdana Czyżewskiego „Wszystkiego najlepszego”:

 „Wszystkiego najlepszego, radości, szczęścia moc,
słoneczka wesołego, snów pięknych co noc.
Śpiewając idź przez życie, rozkwitaj jak ten kwiat
przy dobrym apetycie i zdrowiu sto lat…”

Następnie głos zabrała pani dyrektor, która dołączyła się do życzeń, podziękowała uczniom za przygotowanie uroczystości oraz nagrodziła dziewięciu nauczycieli Nagrodami Dyrektora Szkoły. 

Copyright © 2021 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.