03.12.2015r. jury dokonało oceny prac  X MIĘDZYSZKOLNEGO  KONKURSU  PLASTYCZNEGO DLA WYCHOWANKÓW ŚWIETLIC „MISIOLANDIA”.

Organizatorem  konkursu była szkolna świetlica pod kierunkiem pani Grażyny Witkowskiej – Gac. Celem konkursu było stworzenie dzieciom możliwości wykazania się swoimi umiejętnościami i prezentowania swoich prac na forum międzyszkolnym, zapoznanie              się z historią powstania pluszowego misia.

 W konkursie wzięło udział 180 prac  wychowanków świetlic  z 8 szkół dębickich oraz Placówki Wsparcia Dziennego „Promyki Nadziei”.

Tematem prac był „PORTRET MOJEGO MISIA   

 

Wyniki konkursu:

 

I MIEJSCE – JAKUB FALARZ  PLACÓWKA  WSPARCIA DZIENNEGO „PROMYKI  NADZIEI” W DĘBICY

OPIEKUN: LUDMIŁA PAKOSZ

 

II MIEJSCE – JACEK ZDZIEBŁO SP 12 W DĘBICY

OPIEKUN: BARBARA PLEBAN 

 

II MIEJSCE – KAROLINA SKRZYPEK   SP NR 12  W DĘBICY

OPIEKUN: DANUTA PARTYKA

 

II MIEJSCE – SZYMON GRZYB   SP NR 11  W DĘBICY

OPIEKUN: EWA WODZIEŃ

 

II MIEJSCE- MACIEJ CIURKOT  SP NR 3 W DĘBICY

OPIEKUN: ADIANA CIURKOT – LESKA

 

II MIEJSCE – KORNELIA PYCH   SP NR 2 W DĘBICY

OPIEKUN: GRAŻYNA WITKOWSKA- GAC

 

III MIEJSCE – ANNA SZCZĘCH  SP NR 5 W DĘBICY 

OPIEKU: MONIKA KRÓLIKOWSKA

 

III MIEJSCE – NATALIA BIELAWA   SP NR 5 W DĘBICY

OPIEKUN: BARBARA KĘDZIOR

                        

III MIEJSCE – BARTŁOMIEJ CHĘCIEK   SP NR 8  W DĘBICY

OPIEKUN: MAŁGORZATA SIEMEK

 

III MIEJSCE – GABRIELA WÓJCIK    SP NR 8  W DĘBICY

OPIEKUN: MAŁGORZATA SIEMEK

 

III MIEJSCE – MAGDALENA RĘBIŚ     SP NR 9  W DĘBICY

OPIEKUN: BEATA KOZIOŁ

 

III MIEJSCE – ZUZANNA SZCZYGIEŁ     SP NR 9  W DĘBICY

OPIEKUN: KATARZYNA SKÓRSKA

 

 

III MIEJSCE – MARIA BADOWSKA    SP NR 10   W DĘBICY

OPIEKUN: AGATA BUKAŁA

 

WYRÓŻNIENIE  – JUSTYNA WYWROT     SP NR 10   W DĘBICY

OPIEKUN: AGATA BUKAŁA

 

 

WYRÓŻNIENIE  – KINGA GRYGLEWICZ     SP NR 5   W DĘBICY

OPIEKUN: MONIKA KRÓLIKOWSKA 

 

WYRÓŻNIENIE  – NATALI BUCZEK     SP NR 2    W DĘBICY

OPIEKUN: BARBARA SZUKAŁA

MARZENA GALAS 

 

 

WYRÓŻNIENIE  – WANESSA GAVRYLYUK  SP NR 2  W DĘBICY

OPIEKUN: GRAŻYNA WITKOWSKA – GAC

 

 

WYRÓŻNIENIE  – PATRYK BRANDYS  SP NR 3   W DĘBICY

OPIEKUN: ADRIANNA CIURKOT – LESKA

 

WYRÓŻNIENIE  – EMILIA RYBA   SP NR 9    W DĘBICY

OPIEKUN: ANNA BORKOWSKA

 

WYRÓŻNIENIE  – KAROLINA I PRZEMYSŁAW ORKISZ SP NR 11 W DĘBICY

OPIEKUN: AGNIESZKA PLEWKO

 

WYRÓŻNIENIE  – JULIA AUGUSTYN SP NR 12 W DĘBICY

OPIEKUN: BARBARA PLEBAN 

 

WYRÓŻNIENIE  – DAWID ZIOBRO PLACÓWKA  WSPARCIA DZIENNEGO „PROMYKI  NADZIEI” W DĘBICY

OPIEKUN: LUDMIŁA PAKOSZ