Get Adobe Flash player

W dniu 27 listopada 2015 roku w siedzibie Akademii Językowej Open School  odbyło się uroczyste podsumowanie  odbywającego się pod patronatem wydawnictwa Cambridge i Miejskiego Zarządu Oświaty w Dębicy konkursu plastyczno –językowego New Challenge 2015.

Uczestnicy VII edycji konkursu mieli za zadanie rozwiązać test językowy oraz wykonać pracę plastyczną pt. „Znaczek pocztowy – twój własny projekt”. Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły,      a główną nagrodę – darmowy semestr nauki języka angielskiego w Open School w Dębicy, otrzymało aż sześciu uczestników. Szkolnymi opiekunkami konkursu były p. Agnieszka Motyka i p. Anna Trębacz - Główka

Laureaci konkursu to:

Sikorska Nadia kl. 3a
Stukus Aleksandra kl. 4a
Rupa Marcin kl. 4a
Piwowar Amelia kl. 5b
Chmura Julia kl. 5b
Sak Gabriela kl. 6a

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 

Copyright © 2021 www.Smart-Biznes.net  Rights Reserved.