„TROSKA O WODĘ JEST OBOWIĄZKIEM KAŻDEGO CZŁOWIEKA”

„Troska o wodę jest obowiązkiem każdego człowieka”.

To hasło przewodnie tegorocznego Światowego Dnia Wody.

Miło nam poinformować, że Karolina Pawłowska – uczennica kl. 8b zajęła III miejsce w konkursie edukacyjnym z okazji  Światowego Dnia Wody 2023. Konkurs organizowały Wodociągi Dębickie i Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon SCHOOL w Dębicy.

„Quiz wodny”, w którym wzięła udział Karolina i uczniowie wszystkich dębickich szkół podstawowych składał się z 15 pytań zamkniętych i 1 pytania otwartego. Spośród wszystkich uczestników Quizu zostali wyłonieni zwycięzcy. Karolina Pawłowska wykazała się bogatą wiedzą dotyczącą wody i zajęła trzecie miejsce wśród zwycięzców.

Serdecznie gratulujemy Karolince wspaniałego osiągnięcia, dziękujemy za godne reprezentowanie naszej Szkoły i życzymy dalszych sukcesów! 🙂